Follow Us On
Schedule, Start Lists and Results
Monday, Sept. 30: Competition I - Men
Download Men's Draw | Download Judging Assignments
10:00 Men's all-around and event qualification, Subdivision 1 Start List Results
14:00 Men's all-around and event qualification, Subdivision 2 Start List Results
18:00 Men's all-around and event qualification, Subdivision 3 Start List Results
Tuesday, Oct. 1: Competition I - Men/Women
Men's Draw | Women's Draw | Men's Judging Assignments | Women's Judging Assignments
10:00 Men's all-around and event qualification, Subdivision 4 Start List Results
Complete Men's Qualification Results:
All-Around | Floor | Pommel Horse | Still Rings | Vault | Parallel Bars | High Bar
14:00 Women's all-around and event qualification, Subdivision 1 Start List Results
16:00 Women's all-around and event qualification, Subdivision 2 Start List Results
Wednesday, Oct. 2: Competition I - Women
Download Women's Draw | Download Judging Assignments
13:30 Women's all-around and event qualification, Subdivision 3 Start List Results
16:00 Women's all-around and event qualification, Subdivision 4 Start List Results
18:30 Women's all-around and event qualification, Subdivision 5 Start List Results
Complete Women's Qualification Results:
All-Around | Vault | Uneven Bars | Balance Beam | Floor Exercise
Thursday, Oct. 3: Competition II - Men
Download Judging Assignments
20:00 Men's All-Around Final Start List Results
Friday, Oct. 4: Competition II - Women
Download Judging Assignments
20:00 Women's All-Around Final Start List Results
Saturday, Oct. 5: Competition III
Download Start List | Download Judging Assignments
14:30 Men's Floor Exercise Results
14:55 Women's Vault Results
15:45 Pommel Horse Results
16:10 Uneven Bars Results
16:35 Still Rings Results
Sunday, Oct. 6: Competition III
Download Start List | Download Judging Assignments
14:30 Men's Vault Results
14:55 Balance Beam Results
15:45 Parallel Bars Results
16:10 Women's Floor Exercise Results
16:40 High Bar Results